● В даний час проблеми з оновленням статусу наявності та актуальних цін. Не сплачуйте замовлення без підтвердження наявності нашими менеджерами.
0

Рептиліям

Товари для рептилій в інтернет-магазині Paws: тераріуми, корми, аксесуари

Один з основних принципів домашньої тераріумістики - забезпечити комфортні умови для:

 • крокодилів,
 • змій,
 • жаб,
 • ящірок,
 • черепах (водоплавних і сухопутних) тощо.

Незалежно від того, який у вас вихованець, необхідно придбати товари для рептилій, завдяки яким він зможе правильно розвиватися і довго жити без стресу, доставляючи господарю багато задоволення.

Використовуючи асортимент, в якому реалізує товари для рептилій інтернет-магазин Paws, ви можете замовити всі необхідні аксесуари для розведення та догляду за цими тваринами в одному місці та з доставкою по всій Україні.

Які товари для риб і рептилій потрібні для облаштування тераріуму?

За своїми температурними, вологими і світловими характеристиками тераріум повинен відповідати умовам того мікроклімату, в якому ця тварина мешкає в природі. Важливо, щоб його ситуація полегшувала життя власнику, а не ускладнювала прибирання та обслуговування.

Залежно від конструкції та пропорцій виробляють тераріуми трьох типів:

 • кубічні,
 • горизонтальні,
 • вертикальні.

Для риб, ящірок і черепах підійде невисокий скляний тераріум. Щоб забезпечити повноцінний функціонал тераріуму та безпеку в ньому, знадобляться різні елементи його обстановки та допоміжні товари для рептилій, купити які потрібно для їх годування чи переміщення вихованця з одного місця на інше, походу до ветеринара.

Усі рептилії - і плазуни, і земноводні - холоднокровні. Їхнього стан здоров'я та активність повною мірою залежить від ступеня освітлення, температури води, навколишнього повітря та швидкості переміщення повітря.

Усередині тераріуму потрібно передбачити просторе місце для плавання, а також встановити фільтр та пристрій для обігріву води, ультрафіолетову лампу та отвір для вентилювання повітря.

Щоб не піддавати вихованця перегріву, слід правильно встановити тераріум – на північній стороні або у темній кімнаті.

Для контролю температури застосовується термометр. Найточнішим вважається ртутний, проте якщо він розіб'ється, це може завдати великої шкоди і вихованцям та їхнім господарям. Тому найчастіше використовують недорогі спиртові термометри.

Важливу роль тераріумі грає наповнювач. Це акумулятор вологи, спальне місце та ґрунт, у  який висаджують рослини для забезпечення вологості повітря та прикраси. Якщо в тераріумі немає ґрунту, це може призвести до потертостей на тілі тварин та пошкодження їхніх кінцівок.

Усі рептилії вимагають місця для усамітнення, де вони можуть періодично ховатися, щоб відпочивати та набиратися сил. Відсутність такого притулку може спричинити сильний стрес у вихованця. Для одних досить невеликої гілки з листям, для інших - шматка кори, розташованого біля стіни, третім потрібно більш комфортне укриття у вигляді декорації-печери.

Які товари для рептилій купити як корм та оздоровчі добавки до їжі?

Раціон кожного вихованця має бути максимально адаптований під його природні потреби:

 • травоїдні ящірки харчуються сушеними фруктами, ягодами, овочами, зеленою рослинністю та квітами;
 • черепахи, які мешкають на суші, - овочами, зеленню та ягодами;
 • водоплавні черепахи і жаби віддають перевагу равликам, рибі, черв'якам, креветкам або кальмарам.

Дуже важливо, щоб раціон рептилій був повноцінним і різноманітним. При самостійному приготуванні їжі цієї умову дотримуватися практично неможливо, та й дуже дорого. Тому найкраще придбати спеціальні корми - товари для риб і рептилій, що мають складний склад інгредієнтів, збагачений мікроелементами, амінокислотами та мінералами.

Та яким би різноманітним не було меню улюбленця, все одно до нього треба включати вітаміни. Вони потрібні всім без винятку домашнім рептиліям через нестачу сонячного світла, що призводить до дефіциту вітамінів D і А. Потрібно один раз на день підмішувати до звичної їжі добавки, які зміцнюють скелет, імунітет і нормалізують обмін речовин вихованця. Тоді рептилія буде нормально розвиватися, рости і добре почуватися.

Замовте усі потрібні товари для рептилій у Київ та інші міста України, починаючи від кормів та закінчуючи аксесуарами, на суму від 999 грн із можливістю безкоштовної доставки.

 

Вгору