,
● В даний час проблеми з оновленням статусу наявності та актуальних цін. Не сплачуйте замовлення без підтвердження наявності нашими менеджерами.
0

Нашийники

Сортування:
спочатку нові спочатку дешевше спочатку дорожче за популярністю

Нашийники та шлейки для собак в інтернет-магазині Paws

Всі собаківники поділяються на затятих прихильників нашийників і переконаних шанувальників шлейок. Однак і шлейки, і нашийники для собак мають свої плюси та мінуси. У каталозі інтернет-магазину Paws ці види амуніції представлені у великому асортименті - різних розмірів, конструкцій, із різних матеріалів та з різними типами кріплення. Це якісні та довговічні товари від українських та зарубіжних виробників. Обрати та замовити їх можна для будь-яких порід із доставкою до будь-якого міста України.

Коли собаці потрібен нашийник?

Голова тварини містить всю систему стеження (ніс, вуха, очі) та командний центр (мозок). Саме тут приймаються всі рішення щодо того, яким шляхом вона піде і як поводитиметься по відношенню до побратимів або людини, яка зустрілася на прогулянці. Маючи контроль над головою собаки, легше регулювати її поведінку на вулиці, у громадських місцях чи транспорті.

Нашийник для собак, що світиться, запобігає втраті вихованця, якщо він гуляє без повідця в темний час доби.

Як правильно вибрати нашийник для собак?

Головне, на що треба звернути увагу при виборі відповідної моделі, - довжина, ширина і положення на шиї.

Добре підібраний і підігнаний нашийник і повідець для собак буде чудовим рішенням для цуценят, які тільки вчаться ходити поряд із господарем.

Для великих, сильних і агресивних порід найбільше підходить нашийник для великих собак. Важливо, щоб ширина нашийника дорівнювала ширині двох шийних хребців вихованця, що запобігає їхньому пошкодженню під час руху. Занадто широкий виріб обмежуватиме рухи голови.

Допустима ширина для:

  • мініатюрних собачок і цуценят - 1-1,5 см,
  • середніх порід - 2,5 см,
  • великих та гігантських - 3-4 см.

Після застібки потрібно, щоб під нашийник для маленьких собак і цуценят проходив 1 палець, для дорослих і великих псів - 2 пальці, але не більше. Інакше вихованець у найнесподіваніший момент вийме з нього голову й залишиться без контролю. Занадто тугий обід може неприємно врізатися у шию собаки.

Чи можна задушити собаку нашийником? 

Так, якщо неправильно розташувати його на шиї. Якщо закріпити його посередині, буде чутно характерний хрип. Це ознака того, що здавлена гортань. Правильно застібати нашийник біля основи шиї, щоб він не здавлював трахею та горло. У такому разі тварина зможе вільно дихати й не видавати жодних звуків.

Багато залежить від міцності матеріалу та кріплення. Шкіряний нашийник для собак великого розміру дуже зручний, але він може бути надто важким для цуценят або мініатюрних порід. Їм підійдуть легкі нашийники з нейлону, неопрену чи біотану. Необхідно уникати моделей із заклепками та прикрасами, які можуть надмірно подразнювати шкіру. В ідеалі виворітна сторона цих виробів повинна бути оторочена флісом або фетром.

Що стосується кріплення, від міцності та надійності якого залежить безпека тварини, нашийник може застібатися на кнопки або пряжки. Моделі з кнопками зручно регулювати. Але вони небажані для великих і сильних собак, які сильно тягнуть повідець на прогулянці. При кожному натягу нашийник може трохи ослабнути, і собака зможе самотужки звільнитися від нього. У такому випадку, коли собаці потрібен нашийник, краще використовувати вироби із простою металевою пряжкою. Пластикові застібки допустимі для маленьких собачок і при алергії на метал, але вони не підходять для зимових морозів, оскільки можуть розсипатися під впливом низьких температур.

Що краще для собаки - нашийник чи шлейка?

Спочатку шлейка використовувалася для їздових собак. Її конструкція дозволяла рівномірно розподіляти силу на корпус собаки та максимально використовувати її. Однак усі види шлейок (гардові, норвезькі, крокові чи безнапірні) - це нашийник для собак на груди, що застібається зверху хребта. Вони будуть створювати великі навантаження на зап'ястя, лікті та плечі тварини.

Ветеринари не рекомендують шлейки для дрібних і мініатюрних порід. Повідець, застебнутий спереду, на грудях, часто заплутується між лапами маленької собачки, що обмежує рухи, викликає дискомфорт та травми.

Завдяки тому, що тиск розподіляється рівномірно по всьому тілу, шлейка підходить для тих, хто любить бігати, тримаючи великого або середнього собаку на повідку, кататися з нею на велосипеді. Цей варіант амуніції зручний для порід із дуже короткою шиєю. Він дозволяє не боятися про те, чи можна задушити собаку собаку нашийником.

При неправильному виборі та використанні і нашийник, і шлейка можуть спричинити біль і призвести до травмування. Добре підігнана шлейка має бути застебнута так, щоб її лямки рухалися разом зі шкірою. Якщо вона надто вільна, вихованець зможе вирватися з неї і залишитися без контролю.

Як і у випадку з нашийником, між шлейкою та тілом собаки повинно проходити максимум 2 пальці, а у випадку з маленькими породами - 1 палець.

Щоб вирішити, як правильно вибрати нашийник для собак, необхідно враховувати тільки його довжину та ширину, а у випадку зі шлейкою мають значення вага та розміри улюбленця. Потрібно виміряти обхват грудей, шиї і відстань між ними в найширшому місці. Також має значення ширина лямок. Для великих порід - 3-4 см, для дрібних - 1,5 см, інакше лямки обмежуватимуть рух.

На питання "що краще для собаки нашийник або шлейка?" немає однозначно правильної відповіді. У багатьох випадках варто придбати і хороший нашийник, що світиться у темряві, і шлейку, використовувати їх взаємозамінно в залежності від ваших потреб. Gps нашийник для собак оптимальний для повсякденних прогулянок, а шлейка - для активних ігор, бігу та їзди на велосипеді.

Зміна вигульного спорядження буде чітким сигналом для вихованця про те, що зараз станеться. Завдяки цьому світ стане для нього більш передбачуваним, а отже, безпечнішим. Це допоможе легше увійти в робочий режим під час пошуку по сліду або дресирування слухняності. Замовте разом електро нашийник для собак та шлейку - це вигідніше, ніж окремо, тому що доставка по Україні при замовленні на суму від 999 грн. здійснюється безкоштовно.

Вгору